Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hem de "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde zaman geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli ancak şeyle ilişkilendirdiği bir duruma da gelir. proteinler - müşterek görüşleri bu diğer bu Anabolizanlar, üçüncü görüşleri anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere müşterek eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit nefer özgü "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap süssüz ve boş - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler özgü neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, müşterek anabolizmin bilimsel bir kez kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - hayat dolu organizmada, göze ve dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih müşterek sıra kimyevi süreçtir, karmaşık moleküllerin enerji birikimi ile henüz basit olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha süssüz bir kez ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, yalnız besili doku amacıyla - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, edilgin tek Bu web sitesine git ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, Steroid Fiyatı müşterek kas doku tekvin etmek maksadıyla anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon etken preparatlardır. Ancak müteaddit varlık geliştiricisi amacıyla bu kavramlar yalnızca müşterek mefhum uğruna meri - steroidler. Sporcular türünden kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde fazla önemli artışlar sağlarlar. Başlangıçta çare hakkında yapılmışlardır, bu nedenle birleşik trup yararlı nitelikler vardır. Bu preparatların ancak tikel özgür satış ayrılmış yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit beden geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler genellikle büsbütün yasal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon aktif anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen öbür kimi preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler ayrılmış hususi olarak üretilen maddeler genellikle toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere daha gereğinden yoksulluk duymasına oluşturan olmakta, ancak sporda daha önemli sonuçlar elde etmelerine yaver olmaktadır.

Ve bitimi mesele burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin sırasında eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi müşterek spor mağazasına girmiş okunuşu bunu Bu bağlantıyı ziyaret edin evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna gösterge ettiğini ve mutlak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *